Jak uczyć się angielskiego na wakacjach?

Nauka angielskiego w czasie wakacji to nie musi być przykry obowiązek.

Chodzi wszak o to, abyś w czasie wakacji dobrze się bawił, odpoczywał, regenerował siły.

jak uczyć się angielskiego, bezpłatny kurs angielskiego

Po co więc w ogóle uczyć się w czasie wakacji?

Wakacje to czas relaksu. Zrelaksowany umysł wraz z wypoczętym ciałem pomoże Ci chłonąć nową wiedzę. Jeśli podejdziesz do nauki jak do zabawy, możesz w krótkim czasie nauczyć się więcej. Dla wielu osób (być może dla Ciebie również) wakacje to jedyny okres w roku, kiedy masz naprawdę więcej czasu dla siebie. Warto, abyś w tym czasie zainwestował we własny rozwój.

Jak zatem uczyć się w czasie wakacji?

Najlepiej oczywiście byłoby wyjechać na dwa miesiące do Anglii.

Oczywiste jest również to, że nie każdy może pozwolić sobie na taki wyjazd. Z różnych względów, czy to finansowych, czy organizacyjnych. Każdy z nas ma wiele obowiązków. Nie łatwo przekonać szefa, aby dał Ci dwa miesiące urlopu. Tak samo jak trudno pozostawić własną firmę na dwa miesiące by wyjechać i oddać się rozwojowi osobistemu.

Zatem jak nauczyć się angielskiego, jeśli nie możesz rzucić wszystkiego i na wakacje wyjechać do Anglii by doskonalić umiejętności językowe?

Angielski online na wakacjach

Angielski online na wakacjach to strzał w dziesiątkę! Kurs 1000 słów angielskich to doskonała propozycja na urlop.

Bez względu na to, w jakiej jesteś sytuacji możesz zawsze skorzystać z kursu angielskiego online. Wakacje to właśnie czas dla Ciebie. Czas na to, abyś zadbał o ciało i umysł. Urlop to doskonała okazja by skorzystać z naszego kursu online. Wypoczęty, wyspany, znudzisz się w końcu opalaniem, zwiedzaniem, nic nie robieniem. Wtedy właśnie jest czas na angielski.

Jak zorganizować naukę angielskiego na wakacjach?

Nie organizuj wcale. Poważnie.

Nie musisz zabierać laptopa (nawet lepiej, abyś go nie ruszał w czasie urlopu, by służbowe sprawy nie przeszkadzały Ci w wypoczynku). Nie potrzebujesz nawet tabletu. Żadnych książek, podręczników, notatek. Co zatem zabrać na wakacje, aby nauczyć się angielskiego?

Kurs 1000 słów angielskich na telefonie komórkowym

Wystarczy telefon komórkowy, Twój iPhone, urządzenie, które i tak masz zawsze przy sobie. Teraz praktycznie wszędzie uzyskasz połączenie z internetem. Dzięki temu możesz wszędzie poznawać nowe słówka z kursu 1000 słów.

Jak uczyć się angielskiego, bezpłatny kurs angielskiego.

Jeśli wcześniej nie dotarła do Ciebie informacja o naszej ofercie, to skorzystaj teraz. Właśnie teraz do końca czerwca kurs angielskiego online 1000 słów angielskich jest dostępny za darmo. Od lipca planujemy przebudowę kursu, dlatego teraz udostępniamy go w pełnej wersji, ze wszystkimi funkcjonalnościami, dla każdego, kto go potrzebuje, bez opłat. Powiedz o tym kursie znajomym, rodzicom, siostrze i bratu. Oni też mogą jeszcze skorzystać z bezpłatnego kursu angielskiego.

Kliknij tutaj ANGIELSKI ONLINE, aby uzyskać bezpłatny kurs angielskiego online.

Posłuchaj również darmowych lekcji angielskiego udostępnianych w naszym serwisie,

np. tutaj Lekcja angielskiego „W muzeum”

albo tutaj Happy Mother’s Day (darmowa lekcja angielskiego o rodzinie).

 

0 Responses on Jak uczyć się angielskiego na wakacjach?"

Leave a Message